Where are you going?
Or, let us surprise youSpin the Globe ®

Eryadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

ERYADENT - Eryaman Diş - Batıkent Diş - Sincan Diş - Etimesgut Diş
Eryaman Eryadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Ankara’nın Etimesgut ilçesi Eryaman semtinde hizmet vermektedir.
Eryadent olarak tutkumuz ağız ve diş sağlığını korumak ve tedavi etmektir. Bu tutkumuzu hayata geçirirken en ileri teknolojiyi kullanır ve uluslararası standartlarda hizmet veririz. Amacımız Hastalarımıza her türlü ağız ve diş sağlığını hizmetini sunmak ve her hastamızın kliniğimizden sağlıklı ve gülerek çıkmasını sağlamaktır.
Ağız ve diş sağlığında teşhis ve tedavide, kanal tedavisinden protez uygulamalarına, çene cerrahisinden, gülüş tasarımına, çocuk diş sağlığına kadar uzman diş hekimlerimizle hizmet vermekteyiz.
Hizmetlerimizi sunarken hastalarımıza samimi, şeffaf ve dürüst davranırız. Mutlu ekibimizle güvenli ve huzurlu bir aile ortamı yaratır, kendimizi hastamızın yerine koyarak düşünürüz.
Hasta memnuniyetini her şeyin üzerinde tutar, multi disipliner anlayışla teşhis ve tedaviler sunarız.
Hastalarımızı misafirlerimiz olarak görür, önce kalite bilinci ile zamanında ve doğru hizmeti veririz. Hastalarımızın kliniğimizde bulundukları süre diliminde her türlü süreci rahat ve keyifli hale getirmeye çalışırız.
Kişiselleştirilmiş hizmetimizden memnun olan ve bizimle devam etmeyi seçen, ağız ve diş sağlıkları en üst seviyede olan, bizi aile ve çevrelerine tavsiye eden hastalarımızın olmasını amaçlarız.
Vizyonumuz Eryadent Eryaman Diş Kliniği'ni kendi alanında tanınan bir marka haline getirmektir.
Have you been here? Share a tip or a photo with fellow travelers.
yavuz selim mahallesi 11. cadde no:7/A -11 Concept eryaman, Yavuz Selim Mahallesi, 06827 Etimesgut/Ankara, Turkey
+90 312 247 22 99
Sun 11am - 8pm
Mon - Sat 9am - 10pm